Bir Garip Aşk 29. bölüm özeti ve fragmanı izle - 28 Kasım Cumartesi Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 29. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 27.11.2020, 06:30 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 29. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 29. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 29. bölüm özeti

Kanal 7 ekranların rekortmen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, akrabalarının Lavanya ile birlikte yaşama fikri hakkında söylediklerini duyan Arnav, Devyani’nin daha fazla üzülmemesi için ani bir karar alır. Bu karar Khushi’nin de planlarını değiştirecektir. Khushi ve Arnav tam birbirlerine yakınlaşacakları sırada gelen bir telefon her şeyi altüst eder.  Divali festivaline gelen akrabalarının Devyani ile Lavanya ve kendisi hakkında konuşmalarına kulak misafiri olan Arnav ani bir karar alır. Khushi belli etmemeye çalışsa da Arnav’ın aldığı karar karşısında çok üzülmüştür. Festivalin ardından eve dönen Khushi Shyam’ın evlilik teklifini yeniden gözden geçirmeye başlar. Devyani artık Lavanya’nın ailesi ile tanışmanın zamanının geldiğini düşünmektedir. Arnav, Lavanya konusunda hangi kararı aldı? Khushi, Shyam ile evlenecek mi?
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?