Bir Garip Aşk 64. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Ocak Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Bir Garip Aşk yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dün yayınlanan son bölümde izleyiciler iyice sabırsızlandı ve bugünü merakla bekliyor. Dizide yaşanacaklar öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 64. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 01.01.2021, 06:55 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 64. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Ocak Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 64. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 64. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 64. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın oyununu bozmak isteyen Khushi büyük bir hata yapar. Bu hatası onu hem Arnav hem de Shyam ile karşı karşıya getirecektir. Devyani ve Anjali eve geri dönen Khushi ve Arnav’ın sessiz tavırlarının arkasında ne olduğunu merak etmektedir. Arnav önemli bir iş toplantısının ortasındayken Khushi içeri girer ve Shyam’ın kendisine kurduğu tuzağı anlatır. Ancak Arnav toplantıyı yarıda kesip odanın ışıklarını açtığında Khushi büyük bir şaşkınlık yaşar. Shyam köşeye sıkıştırdığı Khushi’yi Arnav’ın servetini ele geçirmek için bir kez daha kullanacaktır. Khushi ise karşılığında ondan Arnav’a kendisi hakkındaki gerçekleri anlatmasını ister. Shyam, Arnav’a gerçekleri anlatacak mı? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?