Bir Garip Aşk 68. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Ocak 2021 Çarşamba

Kanal 7'nin en çok sevilen ve izlenen Hint dizilerinden biri olan Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm başlıyor. Haftanın her günü ekranlara taşınan yapımda neler yaşanacağı da merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 68. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.01.2021, 06:30 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 68. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Ocak 2021 Çarşamba

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 68. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 68. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 68. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın merakla beklenen 68. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk dizisinin 29 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan 68. bölümünde Khushi ve Arnav arasında neler olacak? Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, tesadüfen Arnav’ı kaçıran adamlardan birine rastlayan Khushi onu takip ederek Arnav’a ulaşır. Ancak ikiliyi kötü sürprizler beklemektedir. Shyam’dan şüphelenen Khushi gece gizlice onu takip ederken Arnav’ın kaçırılışı ile ilgili olabileceğini düşündüğü bazı ipuçlarına ulaşır. Ancak sakarlığı yüzünden yakayı ele veren Khushi, Shyam tarafından sorgulanır. Ertesi gün Manaroma ve Khushi, Arnav’a ulaşabilmek için yeni bir plan yaparlar ancak yine sonuç olumsuzdur. Khushi tam ümidini kaybedip eve dönmek üzereyken tesadüfen Arnav’ı adamlardan birine rastlar ve izlemeye başlar. Ancak fark edilir ve o da Arnav’ın tutulduğu odanın yanına kapatılır. Khushi ve Arnav kendilerini kaçıran adamların elinden kurtulabilecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?