Bir Garip Aşk 70. bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Ocak 2021 Cuma

Kanal 7'nin en çok sevilen ve izlenen Hint dizilerinden biri olan Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm başlıyor. Haftanın her günü ekranlara taşınan yapımda neler yaşanacağı da merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 70. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 07.01.2021, 06:24 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 70. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 70. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 70. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Bir Garip Aşk'ın 31 Ocak Salı günü yayınlanacak olan 70. bölümünde neler olacak? Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam,  Khushi, Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğundan şüphelenmektedir ve elde edeceği deliller onun ne kadar haklı olduğunu gösterir. Shyam’ın en büyük korkusu ise bunun Anjali’nin kulağına gitmesidir. Arnav kendisini kaçıran adamların patronunun kim olduğunu öğrenmek için uygun zamanı beklemektedir. Khsuhi ise Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğuna dair önemli ipuçları elde etmiştir ancak bu sırada Nanda Kishore’un da Arnav’ın kaçırılışndan haberdar olur. Nanda’nın da yardımları ile Shyam hakkında ipuçları toplar. Shyam ise Khushi’nin kendisi hakkında bir şeyler öğrenmiş olabileceğinden şüphelenmiştir ve onun Anjali ile konuşmasını engellemeye çalışır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?