Çatı Katı Aşk 11. bölüm tek parça, full ve Youtube izle | 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok dizi de yayın hayatına başladı. Kanal D'de yeni bölümü ile yayınlanacak dizi izleyicilerin karşısına çıkıyor. Çatı Katı Aşk 11. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 19.09.2020, 12:38 Burak ZİHNİ

Koronavirüs sürecinin ardından televizyon ekranları da normalleşmeye ve yeni dizilerin yayınlanmasına başladı. Birkaç yapım izleyicilerin karşısına çıkarken yenileri de yayın hayatına başlıyor. Onlardan sonuncusu Çatı Katı Aşk oldu. Kanal D'nin seyircilerle buluşturacağı yapımda zaman zaman aşk zaman zaman da eğlence yaşanacak. Samimiyetin eksilmeyeceği tam kıvamında bir yapım bu alşamdan itibaren perşembe günlerinde ana haber bülteninden hemen sonra ekranda olacak. Çatı Katı Aşk 11. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

 

Çatı Katı Aşk 11. bölüm özeti

Bu durumun etkilerini dağıtmak, ve biraz olsun zaman kazanmak isteyen Ateş herkesi oyalayacak bir şey bulur. Yatla açılmak. Bunun için de bundan daha güzel bir zaman yoktur. Hazır Asaf yurtdışındayken, Demir’in doğum günü bahanesiyle bir araya gelmişlerken neden bir de deniz sefası yapmasınlar ki? Şuayip hariç herkesin güle oynaya kabul ettiği bu teklifle kendilerini yatta bulurlar. Gençler  keyifli vakit geçirirken Şuayip perişan haldedir. Onu deniz tutmuş ve ne yediğinden içtiğinden ne de bulunduğu yerden memnun olmuştur. Bir an önce karaya ayak basma hayalleri de teknede meydana gele küçük bir arızayla suya düşünce Şuayip de yatağa düşer. Ertesi gün Asaf’la büyük bir kavga yaşayan Gülriz de bir süre uzaklaşmak içi gençlerin yanına gelir. O da çatı katında kalacak ve abisine karşı tavrını sürdürecektir. Tabii Asaf Avcı bu durumu kolay kolay hazmedemez.


Çatı Katı Aşk 11. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Çatı Katı Aşk 9. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çatı Katı Aşk'ın 9. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz. 

Çatı Katı Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?