Çatı Katı Aşk 3. bölüm izle | 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok dizi de yayın hayatına başladı. Kanal D'de yeni bölümü ile yayınlanacak dizi izleyicilerin karşısına çıkıyor. Çatı Katı Aşk 3. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 23.07.2020, 07:01 Burak Zihni

Koronavirüs sürecinin ardından televizyon ekranları da normalleşmeye ve yeni dizilerin yayınlanmasına başladı. Birkaç yapım izleyicilerin karşısına çıkarken yenileri de yayın hayatına başlıyor. Onlardan sonuncusu Çatı Katı Aşk oldu. Kanal D'nin seyircilerle buluşturacağı yapımda zaman zaman aşk zaman zaman da eğlence yaşanacak. Samimiyetin eksilmeyeceği tam kıvamında bir yapım bu alşamdan itibaren perşembe günlerinde ana haber bülteninden hemen sonra ekranda olacak. Çatı Katı Aşk 3. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

 

Çatı Katı Aşk 3. bölüm özeti

Ateş ve Yasemin’in düğün yapamadan evlendiklerini öğrenen Perihan bu duruma çok üzülür ve ikiliye unutulmaz bir düğün yapmak için mahalleliyle beraber kolları sıvar. Ancak Ateş ve Yasemin’in hareketleri Saadet’in şüphelenmesine neden olur. Saadet gerçeği öğrenmek için torunlarıyla beraber harekete geçer. Ateş ve Yasemin düğünü iptal etmek için ellerinden geleni ardına koymazken düğün hazırlıklarına gizli gizli devam etmek zorunda kalan Perihan’ın planı Ateş Ayşen, Demir ve Yasemin’i hiç beklenmedik olayların içerisine sürükler. Ne yaparsa yapsın Ayşen’i evli olmadığına ikna edemeyen Ateş duygularında samimi olduğunu Ayşen’e ispatlamak için farklı yollar denese de Ayşen’in kolay kolay yelkenleri suya indirmeye niyeti yoktur. Demir ise Saadet’in talimatıyla ortakları araştırırken Ateş ve Yasemin’in evliliğin gerçek olmadığını öğrenir. Yavaş yavaş Yasemin’e karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Demir acaba gerçeği ailesine söyleyip Yasemin’e olan duygularını görmezden gelebilecek midir?

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 3. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Çatı Katı Aşk 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çatı Katı Aşk'ın 1. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

çatı katı aşk

 

Çatı Katı Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?