Demet Akalın ve Alişan'la Sabah Sabah'ın konuğu Elif Buse Doğan kimdir?

STAR TV ekranlarında sabah saatlerine renk ve enerji katan, müzik konusunda da izleyenleri mest eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın konuklarından biri Elif Buse Doğan oldu. Güzelliğinin yanısıra sesi ile de tam not alan başarılı şarkıcı hakkındaki bilgiler de araştırılıyor. Peki, Elif Buse Doğan kimdir? Kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 27.10.2020, 09:19 Burak ZİHNİ

Birbirinden değerli ve usta isimleri konuk ederek ağırlayan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta bu sabah Elif Buse Doğan izleyicilerin karşısına çıkıyor. Genç şarkıcı sevilen parçalarını seslendirecek ve özel hayatına dair açıklamalarda da bulunacak. İzleyiciler Doğan ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak adına araştırmalarda bulunarak sorularına yanıt bulmak istiyor. Peki, Elif Buse Doğan kimdir? Kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.Elif Buse Doğan kimdir?

Elif Buse Doğan, 1993 yılında Kocaeli'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamlayan Elif Buse Doğan, müzik hayatına ilk olarak 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlama ile başladı. İlköğretim eğitimi esnasında Kocaeli'de ilköğretimler arasında yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında 1. oldu. 2008 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından mezun oldu. Elif Buse Doğan, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı'nı birincilikle bitirmiştir. Yüksek Lisans eğitimine Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nda yapan Elif Buse Doğan, TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler korosuyla bir çok konsere katıldı. Elif Buse Doğan, bir süre TRT MÜZİK’te her hafta canlı yayınlanan AŞK İÇİN isimli müzik eğlence programı hazırlayıp sundu. ‘’ELİF ZAMANI’’ isimli ikinci solo albüm çalışmasını 23 Şubat 2018’de çıkaran Doğan, TRT Müzik’te her hafta yayınlanan ‘NEFESTEN SESE’ isimli müzik eğlence programını sunmaktadır.


Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan


Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan

 

Elif Buse Doğan Instagram hesabı

Bugün katılacağı canlı yayında izleyicilerin karşısına çıkacak olan Elif Buse Doğan'ın kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır ve 200 bin civarında takipçisi vardır. @elifbusedogan profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138