Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Şubat 2021 Salı STAR TV Canlı İzle | Günün konukları kim?

Birbirinden uzman isimlerin ağırlandığı, müzik ziyafetinin eksik olmadığı ve hayatın birçok alanında önemli bilgilerin verildiği Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın yeni bölümü başlıyor. İzleyiciler bugün de dopdolu bir yayın izleyecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın 23 Şubat Salı günü konukları kimdir? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Şubat 2021 Salı STAR TV Canlı İzle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.02.2021, 07:36 Burak ZİHNİ

Dün yeni haftasına başlayan ve ağırladığı konuklarıyla birlikte önemli bir yayına imza atan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta haftanın ikinci yayını ekranlara geliyor. STAR TV'de yayınlanan bölümleriyle adından sıkça söz ettiren ve en çok izlenenler arasında yer almayı başaran program bugün de dopdolu. Özellikle ağırlanacak olan konuklarla birlikte yine sağlık üzerine önemli bilgiler aktarılacak. Müzik ziyafeti de eksik olmayacak. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın 23 Şubat Salı günü konukları kimdir? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Şubat 2021 Salı STAR TV Canlı İzle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri de öğrenebilirsiniz. Bugünün konukları henüz açıklanmadı.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Şubat Salı İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?