Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 15 Kasım Pazartesi 299. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni haftası başlıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekranlara gelen canlı yayınlarda birbirinden çarpıcı konular ele alınmaya devam ediliyor. Bugün de yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 15 Kasım Pazartesi 299. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 15.11.2021, 14:45 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 15 Kasım Pazartesi 299. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Adım adım 3'üncü dalyasına doğru giden Didem Arslan Yılmaz'ın yeni bölümü ile karşınızdayız. SHOW TV'nin hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden canlı yayın programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme bugün yeni bölümüyle televizyondaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla birbirinden çarpıcı dosyaların ele alındığı yapımda yine birçok bilgi izleyenler ve kamuoyu ile paylaşılacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 15 Kasım 2021 Pazartesi bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.Ozan Oğuz neden ve nasıl öldü?

SHOW TV'de işlenmeye devam edilen konulardan biri de Ozan Oğuz'un ölümüydü. Gittiği partide hayatını kaybeden genç adamın ortaya çıkan görüntülerinde Buse ile neler yağtığı merak konusu oldu. Canlı yayına gelen Tayfun'un ifadelerinin de zaman zaman gerginliğe sebep olan programda birleşik iki binanın durumundan bahsedildi. Ayrıca Ozan Oğuz'un son ses kaydı da herkesi şoke etti. "Birazdan geleceğim" dedikten sonra evine dönmeyen Ozan'ın akıbeti yine programda tartışılmaya devam edilecek.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 15 Kasım Pazartesi
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 15 Kasım 2021 Pazartesi izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?