Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Kasım Cuma izle

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri haline gelen ve her bölümüyle de adından söz ettiren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kısa sürede başarısını kanıtlayan başarılı sunucu yine çözüm odaklı çalışmayı sürdürecek ve ekibiyle birlikte gündeme damga vuracak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Kasım Cuma SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. İşte günü detayları...

Televizyon 27.11.2020, 07:28 Burak ZİHNİ

 Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın son bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Kasım Cuma SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Kaan Kavas'ın kaybolması ile ilgili olarak ailesinin şüphelendiği Sebahattin Bey'in çocukluk arkadaşı ilk kez konuştu. Necati Bey Sebahattin Bey'in Kaan Kavas ile kaybolması ile ilgisinin olup olmadığını bilmediğini, Kaan ile ise sadece tanışıklığının olduğunu söyledi. 560 bin lirayı Bulgaristan'da yaşayan gelin adayına gönderen Hasan Bey kendisine gelen son mesajları canlı yayında paylaştı. Hasan Bey tarafından adının Gözde olduğu öne sürülen gelin adayı bu sefer de 60 Euro istedi. Hasan Bey'in eşi yayına katıldı. Nermin Hanım bir barakada yaşadıklarını bütün paralarının Hasan Bey tarafından dolandırıcıya gönderildiğini söyledi. Hasan Bey'in inanmaması Didem Arslan Yılmaz'ı da isyan ettirdi. Döndü Hanım 3 yıl önce kaçırılan 3 yaşındaki kızı Yağmur Nisa'yı aramak için Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına başvurdu. İddialara göre ablaları ve eniştesi kızı Yağmur Nisa'yı kaçırdı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz. Siz de yayına katılarak katkıda bulunabilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Kasım Cuma izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?