Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en iddialı 7 büyük beden kadınını karşı karşıya getiren ve her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitkeyen Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba günü karşınızda. Bir kez daha büyük bir çekişmeye şahitlik edilecek olan programda eğlence kadar gergin anlar da yaşanacak. Peki Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 03.06.2020, 12:15 04.06.2020, 11:19 Burak ZİHNİ

Bu hafta ile birlikte sezona veda edecek olan Doya Doya Moda'da artık son üç gün. Yarışmacılar bu seneye imzalarını atabilmek adına bir kez daha karşılaşacağı günde maratonu mutlu sonla bitirmek ve cuma günkü sezon finaline avantajlı girmek istiyor. Bunun için de işleri hiç de kolay değil. Kolye kazanabilmek adına tüm kozlarını oynayamaya hazılranan birbirinden güzel ve iddialı 7 kızın rekabeti için gözler TV8 ekranlarında. Peki Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

 

Doya Doya Moda 138. bölüm fragmanı

Pazartesi günü başlayan haftasıyla Doya Doya Moda'nın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Her geçen gün daha da artan final heyecanıyla sezonu tamamlamaya doğru giden yarışmacılar arasındaki gerilim de yükseliyor. Bu kez Emel ve diğer yarışmacıların karşılıklı atışması programa damga vuracak. Ayrıca ağızda kaşıkla yumurta taşıma oyunu oynanacak. Emel Başkan üstündeki kıyafetlerle havuza atladı. Doya Doya Moda yeni bölümüyle 12.30'da FOX TV'de.

 

gamze eroğlu kimdir

doya doya moda Sepideh Su Baher
 


Doya Doya Moda 3 Haziran Salı 138. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 12:30'da başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.
 

doya doya moda gamze eroğlu
 

Doya Doya Moda 3 Haziran Çarşamba kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.

Hanzade: 3
Sündüz: 12
Gamze: 9
Emel: 6
Su: 3
Betül: 4
Melika:3

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher
 

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?