Emanet 22. bölüm fragmanı izle - 6 Ekim Salı yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7'nin ilgiyle takip edilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. İzleyiciler şimdiden yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor. 6 Ekim Salı günü yayınlanacak olan Emanet 22. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.10.2020, 19:41 05.10.2020, 20:52 Burak ZİHNİ

Bugün haftanın ilk bölümü ile ekranlardaki yerini alan Emanet'te Yaman ve Seher'in yanısıra Ali ve Kiraz arasındaki aşkın filizlenmesi için gereken yakınlıklarda adımlar atıldı. İzleyiciler şimdiden yeni günü bekliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 22. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 21. bölümde neler oldu?

Yeni haftanın başladığı Emanet'te Yusuf'un doğum günü başlamadan herkesin gözünün pasını silen Seher, etkinlik boyunca da ilgi odağıdır. Özellikle de Yaman'ın göz hapsindedir. Hatta ona bakan bir misafiri dahi kıskanır. Bu durum Zuhal'in dikkatini çeker ve odasında ağlamaya başlar. İkbal de kendisini teselli etmeye gider ama başarılı olamaz. Bundan sonra İkbal'in yeni hamlesi merakla beklenir. Misafirlerin sözleri İkbal'in moralini bozar. Yusuf ise olan bitenden habersiz yeni yaşının tadını çıkarır. Yaman bakışlarından rahatsız olduğu kişiyi Seher'le konuşmaya çalışırken görür. Duruma el koyar... Ona karşı duygularını belli edemez ama kendince koruma mekanizmasını gösterir.

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları


gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?