Emanet 357. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 12 Nisan Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yapımları geride bırakmayı başaran dizide bugün de yine yaşanacaklar sabırsızlıkla bekleniyor. Seher'in yeni hayatına da giren Zuhal bu kez Nazlı adını alır. Ali, Volkan'ın namlusunun ucunda direksiyon kullanmaktadır. Emanet 357. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 12.04.2022, 08:29 Burak ZİHNİ
Emanet 357. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 12 Nisan Salı

Kanal 7'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak haftanın beş günü boyunca televizyondaki yerini alan Emanet'in yeni bölümü seyircilerin karşısına çıkıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların ele alındığı ve karakol ekibinin maceralarını anlatan dizide Seher eski günlere dönüş emaresi göstermiştir. Bu durum Yaman'ı sevindirir. Elbette konak halkını da. Eşini hayata alıştırmaya çalışan Yaman'ın bu çabası karşılık bulacak mı soru işaretidir. Diğer yandan Ali, sevdiği kadın Duygu'yu Ali'den kurtarmak adına her şeyi yapacaktır. Emanet 357. bölüm izle alternatifleri haberimizde.


 

Emanet 357. bölüm özeti

Yaman, annesinin tuzağında sürüklenmeye devam ederken diğer yandan da onu ortaya çıkarmak adına kararlıdır. Hayatına bu denli bir darbeyi kimin indirmek istediğini ortaya çıkarabilmek en büyük arzusudur. Seher ise Canan'ı Maldivler'e bilet ayarlarken duyar ve olan hışmyla odaya dalar. Canan için beklemediği bir son mu geliyor? 

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğraflarıgülay özdem kimdirEmanet 357. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?