En Hamarat Benim Elmas kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen En Hamarat Benim'de bugün yepyeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olacak zorlu maratonun ilk gününde yarışacak isim belirlendi. Buna göre Elmas hanım kendi gününde ağırladığı rakipleri ve Kadir Ezildi'ye karşı hem temizlik hem de yemekteki marifetlerini kanıtlamak zorunda. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Elmas kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Televizyon 22.05.2022, 18:42 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Elmas kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak Elmas hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Elmas hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim Elmas kimdir? Elmas kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.


 

En Hamarat Benim Elmas kimdir?


İlk gün yarışmacısı olarak En Hamarat Benim'in 201. bölümünde performansını sergileyecek olan Elmas oldukça iddialı. Hem Kadir Ezildi'ye hem de rakiplerine karşı ısrarla "Burada sizi ezeceğim" mesajını verdi. Kadir Ezildi de bu anları gülerek karşılarken deneyimli yarışmacının temizliği çok konuşulacak gibi.


En Hamarat Benim Elmas

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?