Gelin Evi Büşra kimdir? Büşra Kasapoğlu Terzi Instagram hesabı

SHOW TV ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Gelin Evi bu hafta Karadeniz'den izleyicilerine merhaba diyecek. Başarılı yapımda yer alacak gelinler de belli oldu. Onlar arasında yer alan isimlerden biri de Büşra Kasapoğlu Terzi olarak açıklandı. Genç gelin hakkında araştırmalarda bulunularak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Gelin Evi Büşra kimdir? Büşra Kasapoğlu Terzi kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.06.2022, 06:44 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Büşra kimdir? Büşra Kasapoğlu Terzi Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Büşra oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Büşra Kasapoğlu Terzi kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Büşra kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Büşra Kasapoğlu Terzi 28 yaşında. Trabzonlu. Takı tasarımcısı ama şu an çalışmıyor. Ön lisans mezunu. 2.5 yıllık evli. Henüz çocuğu yok. Trabzonspor taraftarıdır. Evine ve kendisine çok güvenen güzel yarışmacı, Instagram hesabından da sunum paylaşımları yapmaktadır. Kullanıcı adı @bbusraterzi'dir.Gelin Evi Büşra kimdir? Büşra Kasapoğlu Terzi Instagram hesabı

Gelin Evi Büşra kimdir? Büşra Kasapoğlu Terzi Instagram hesabı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?