Gelin Evi Kübra Tursun Ülüm kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Sezon boyunca binlerce kişi tarafından ilgiyle seyredilen Gelin Evi'nde final haftası başlıyor. Beş yarışmacının Şanlıurfa'nın şanına yakışır şekilde yarışacakları ve puanlarını alacakları rekabette yer alacak isimler belirlendi. Kübra Tursun Ülüm de onlardan biri oldu ve kendisine oldukça güveniyor. Peki,

Televizyon 27.06.2022, 09:25 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Kübra Tursun Ülüm kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Kübra Tursun Ülüm oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Aleyna Kübra Tursun Ülüm kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Kübra Tusun Ülüm kimdir?


Bu hata adından en çok söz ettirmek ve evine birincilikle dönmek isteyen isimlerden biri olmayı isteyen Kübra Tursun Ülüm güzellik koçu ve eğitmenlık yapıyor. Urfa Güzellik Dünyası ve Urfa Güzellik Akademisi'nde çalışıyor. Televizyon programlarına daha önce katılarak alanında bilgiler verip izleyenlere aydınlatıcı fikirler sağladı. 63 bin kişinin takip ettiği profili @rozerinkubraulum'dur.


Gelin Evi Kübra Tusun Ülüm

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?