Gelin Evi Neşe kimdir? Neşe Çelik kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Gelin Evi bu hafta Ankara'da seyircilerin karşısına çıkıyor. Beş yarışmacının kendisine verilen günde misafirlerini ağırlayacakları zorlu maratonda yarışacak isimlerden biri de Neşe Çelik oldu. Güzel yarışmacı hakkında internette çok sayıda kişi araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Gelin Evi Neşe kimdir? Neşe Çelik kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 29.05.2022, 17:43 29.05.2022, 17:51
Gelin Evi Neşe kimdir? Neşe Çelik kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Neşe oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Neşe Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Neşe Çelik kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Neşe Çelik 33 yaşında. Aslen Rize Hemşinli. Hemen hemen 2 yıllık evli. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun oldu. Halkla ilişkiler uzmanı. Henüz çocuğu yok. Instagram hesapları @neseliigunlerr ve @nesenincicekleri ile her gün binlerce kişiye ulaşmayı başarıyor.


gelin evi neşe çelik

gelin evi neşe çelik

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?