Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puanları

Kanal D'nin ilgiyle seyredilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha bitiyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği zorlu maratonun son gününde yaşanacak rekabet herkes tarafından büyük bir beğeniyle izlenecek ve takip edilecek. Dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinden hangisinin galip ayrılacağı merak konusu. Herkesin gözü kazanılacak beş bilezikte. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızla yarışmayı ve haftayı değerlendirebilirsiniz.

Televizyon 19.11.2021, 13:56 19.11.2021, 14:14 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puanları

Televizyon ekranlarında yer alan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi sürdüren Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha tamamlanıyor. Birbirinden iddialı dört takımın kozlarını paylaştığı günün sonunda kimin galip ayrılacağı ya da eleneceği merak konusu arşatırılarak öğrenilmek isteniyor. Yeni gelen Miyase'nin yanı sıra toplamda 72 puanı bulunan Yeşim, 63 puanlı Aslıhan ve 59 puanlı Yaren arasından hangisinin mutlu sona ulaşacağı sabırsızlıkla bekleniyor. Ayrıca bir isim de elenecek. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızla yarışmayı ve haftayı değerlendirebilirsiniz.


 

GELİNİM MUTFAKTA 19 KASIM PERŞEMBE PUAN DURUMU

Aslıhan:  63

Yaren: 59

Yeşim: 67

Miyase: 10


19 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU? KİM ELENDİ?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta'nın 18 Kasım 2021'de yayınlanan 804. Bölümde Yeşim Öksüz-Beyhan Öksüz, Yaren Maden-Filiz Kaya, Aslıhan Yiğit-Nuray Yiğit ve Miyase Türkel-Sevilay Başar çiftleri "Püreli Yahni" için yarıştılar! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de! Kanal D'nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta Lerzan Mutlu'nun sunumuyla ekrana geliyor! Yeni sürprizleriyle, eğlenceli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle...

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?