Gelinim Mutfakta Selma Yelten kimdir, hakkındaki bilgiler ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan ve uzun soluklu yayın hayatıyla da herkesi ekran başına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da yeni haftaya merhaba deniyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar arasına bir yenisi daha eklenecek Zorlu maratona geçtiğimiz hafta Edanur ve kayınvalidesi elenmişti. Yerine gelecek isim de merka konusu. Peki, Gelinim Mutfakta Selma Yelten kimdir, hakkındaki bilgiler ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 23.05.2022, 13:00
Gelinim Mutfakta Selma Yelten kimdir, hakkındaki bilgiler ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak yüzlerce bölümdür ekranlardaki yerini almaya devam eden Gelinim Mutfakta'da 4. sezon heyecanı yaşanıyor. Nursel Ergin'in sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkacak programda yine yemek kokuları yükselecek, eğlence bitmeyecek ve gerilim eksik olmayacak. Ellerinin marifetlerini göstermek ve altınları alabilmek adına ocağının başına geçecek isimlerden biri de Selma Yelten olarak açıklandı. Kendisi hakkındaki bilgiler de merak konusu. Gelinim Mutfakta Selma Yelten kimdir, hakkındaki bilgiler, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor. 

Gelinim Mutfakta Selma Yelten kimdir?

Bu sezonun yeni yarışmacılarından biri olan Selma Yelten 28 yaşında.1 çocuk annesi. 8 yıllık evli. Daha önce kasiyerlik yapıyordu ancak şu an çalışmıyor. Aslen Ispartalı. İzmir'de yaşıyor. Instagram hesabı @selmayelten32'dir.


gelinim mutfakta selma yelten

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?