Gülümse Kaderine 1. bölüm reyting sonuçları | Dizi izlendi mi tutar mı?

Bu sezon dizilerinden istediği verimi pek alamayan FOX TV'de bu akşamdan itibaren yeni bir yapım daha başlıyor. Çarşamba günlerinde seyircilerin karşısına çıkacak olan Gülümse Kaderine'nin ilk bölüm oranları merak konusu. Ciddi ve önemli rakipleri bulunan dizinin bugün elde edeceği oranlar sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Gülümse Kaderine 1. bölüm reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi tutar mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 27.04.2022, 11:16 27.04.2022, 13:34 Burak ZİHNİ
Gülümse Kaderine 1. bölüm reyting sonuçları | Dizi izlendi mi tutar mı?

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak Gülümse Kaderine'nin ilk gündeki sıralaması merak konusu oldu. Konusu, oyuncuları ve hikayesi ile dikkat çeken yapımın kalıcılığını sağlayacak izlenme oranlarının nasıl oluşacağı şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Çünkü bu sezon dizilerden pek verim alamayan kanalın yeni yapımla birlikte çarşamba günlerinde iddialı konuma geçmesi yönünde beklentisi var. Oyuncuların seven hayramları da projenin kalıcı olup olmayacağını merak ediyor. Peki, Gülümse Kaderine 1. bölüm reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi tutar mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Gülümse Kaderine oyuncuları kimler?

Büyük kadroya sahip olan yapım Gülümse Kaderine dizisinde; Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi, Bade Arazlı ve Duygu Arda gibi birbirinden çok sevilen isimler yer alıyor.


Gülümse Kaderine
 

Gülümse Kaderine konusu

“Gülümse Kaderine” dizisinde; Eda ve Yaren Bursa'da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir. İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar… Hayatın onlara borçlu olduğunu düşünüyor... Ve bu borcun karşılığı iyi talihle ödenmezse, Eda söke söke tahsilatı yapmaya kararlı…


 

Gülümse Kaderine 1. bölüm reyting sonuçları

Bugün ilk bölümü ile yayınlanan Gülümse Kaderine'nin Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Selçuk Tepeki ile FOX Ana Haber, Annenin Sırrıdır Çocuk gibi birçok rakibi var. Ayrıca Müge Anlı, Esra Erol ve ramazan oyunca Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar da ilgiyle seyrediliyor. Aralarından sıyrılıp yükselmesi ne kadar gerçekleşir kestirmek zor. Çünkü ünlü ilahiyatçının programı dışındaki tüm yapımlar her hafta reyting zirvesinde. Sonuçlar yarın 10.00-10.30 arasında çaıklanacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?