İsmail Küçükkaya Çalar Saat'te neden yok? İsmail Küçüçükkaya neden haber sunmuyor? Ayrıldı mı kovuldu mu?

Türkiye'nin en çok izlenen sabah haberleri programını sunan İsmail Küçükkaya bugün ekranlardaki yerini almadı. Peki, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat neden yok? İsmail Küçüçükkaya neden haber sunmuyor? Ayrıldı mı kovuldu mu? İşte detaylar...

Televizyon 30.10.2020, 09:17 30.10.2020, 09:22 Burak ZİHNİ

FOX TV'nin sevilen haber sunucusu İsmail Küçükkaya hafta içi her sabah ekranlara taşıdığı Türkiye ve dünya gündemi ile yoğun bir ilgiyi de beraberinde sürüklüyordu. Program her gün sosyal medya gündemine damga vuruyor ve etkili yayınlarıyla adından söz ettiriyor. Ancak başarılı sunucu bugün koltuğunu ekip arkadaşlarından birine teslim etti. Sebebi ise merakla araştırılıyor. Binlerce kişi İsmail Küçükkaya Çalar Saat'te neden yok? İsmail Küçüçükkaya neden haber sunmuyor? Ayrıldı mı kovuldu mu? gibi sorular sorarak yanıt arıyor.


 

İsmail Küçükkaya Çalar Saat'te neden yok?

Sabah saatlerinin vazgeçilmez haber programıyla izleyicilerinin karşısına çıkan İsmail Küçükkaya yayın akışındaki bilgilere göre bugün televizyonda görülmüyor. İsmail Küçükkaya Çalar Saat'te neden yok, FOX TV'den ayrıldı mı? gibi sorular soruldu. Başarılı gazeteci ve televizyoncu sebebini açıkladı.


 

İsmail Küçükkaya kovuldu mu?

Sabah saatlerinden bu yana en çok sorulardan biri de buydu. Yayına çıkmadığı için İsmail Küçükkaya'nın kanaldan ayrılma gibi bir ihtimali olduğunu düşünenlerin sayısı az değildi ve çok sayıda araştırma yapıldı. İsmail Küçükkaya FOX TV'deki mesalsine devam edecek.

İsmail Küçükkaya koronavirüs testi yaptırdı

Başarılı sunucu yaptığı açıklamada; "Günaydın arkadaşlar; dün Covid 19 testi yaptırdım. Sonuç bugün çıkacak Tedbiren bu sabah yayına çıkmadım. Test sonucunu bekliyoruz. Sonucu bildireceğim. Teşekkürler." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?