Konuşanlar 68. bölüm Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan kimdir

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu Konuşanlar'da yeni bir hafta daha tüm eğlencesiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden komik anların yaşandığı gösteride birçok kişi salona gelen katılımcıların anlattıkları ve verdikleri cevapların yanı sıra Hasan Can Kaya'nın esprileri ve Aslı Bekiroğlu'nun olaylara yaklaşımlarıyla dopdolu bir saat geçirdi. Sahneye çıkan ya da sandalyelerinden programda adından bahsettiren isimler merak konusu oldu ve onlar Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan'dı. Peki, Konuşanlar 68. bölüm Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan kimdir? Detaylar haberimizde.

Televizyon 20.05.2022, 07:35 20.05.2022, 07:48 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 68. bölüm Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan kimdir

Acun Ilıcalı'nın EXXEN'e transfer ettikten sonra adeta patlama yaşayan ve her cuma izleyicilerle buluşan Konuşanlar'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Yine birbirinden komik konuklarıyla adından söz ettiren başarılı komedyen Hasan Can Kaya yine ilgiyle izlendi. Sahneye çıkan isimler de merak konusu haline geldi. Komik anların yaşanmasını sağlayan yeni konuşanlar hakkında çok sayıda araştırma gerçekleştiriliyor. Bu hafta Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan adını tahtaya yazdırmayı ya da sandalyesinden herkesi etkilemeyi başardı. Peki, Konuşanlar Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan kimdir? Instagram hesabı haberimizde.


Hasan Can Kaya'nın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren Konuşanlar, 20 Mayıs 2022 Cuma günü 68. bölümüyle yayınlandı. EXXEN'de yer alan ve seyircileriyle buluşan talk show yine milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Bu hafta en çok dikkat çeken isimler de adını sahneye yazdıranlar oldu. Hikayeleri, cevapları ve aldıkları çarpıları ile isminden söz ettiren konuşanlar Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan oldu. Peki, Konuşanlar 68. bölüm Konuşanlar Şerife, Nazlı, Merve, Özsu, Ferhat ve Oğuzhan kimdir? Detyalar haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Merve kimdir?

Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Merve bir teknoloji firmasında satış sonrasında teknik destek ekibinde çalışıyor. Dış ticaret firmasında çalışan bir arkadaşıyla Pera'ya geldi. Geçirdiği ameliyat sonrasında aşık olduğu hemşir hakkında söyledikleriyle herkesi güldürdü. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Merve


 

Konuşanlar Nazlı kimdir?

Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Nazlı 23 yaşında. Güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. Instagram'da tanıştığı kişiye kaptırdığı paralarla herkesi güldürdü. Hasan Can Kaya da kendisine takılarak 'Şu kızı çıkmadan dolandırın' dedi. Genç konuşanın Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Nazlı


 

Konuşanlar Şerife kimdir?

Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Şerife bodyguardlık ve yakın korumalık yapıyor. Bunun yanı sıra naçllarda güvenlik biriminde yer alarak stat amirliği görevini üstleniyor. Önemli isimlere yakın korumalık yaptığını söyledi ancak kim olduklarını gizlilik ilkesi çerçevesinde anlatamadı. Instagram hesabı bilinmemektedir. Yanında boks eğitimi verdiği arkadaşıyla geldi.


konuşanlar şerife


 

Konuşanlar Özsu kimdir? 

Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Özsu 28 yaşında. Yayın yönetmenliği yapıyor. En son TV100'de çalıştı. İstanbul'da yaşıyor. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler&Reklamcılık, Bahçeşehir Üniversitesi'nde Sinema&Televizyon ve İstanbul Aydın Üniversitesinde ise Radyo Tv Programlama bölümünde eğtim aldı. Aksesuar sattığı bir butiği de var. Instagram hesabı @ozsutoros'tur.

Konuşanlar Özsu Toros


 

Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Süheyla Bekiroğlu’dur. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanmıştır ve mezun olmuştur. Bir zamanlar popüler olan “Vine” isimli sosyal medya platformunda çektiği kısa videolar ile ünlenmiştir. Daha sonrasında rol aldığı dizi projeleri ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duyan Aslı Bekiroğlu, ilk oyunculuk deneyimini TRT ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizide “Ayça” rolü ile yaşamıştır. Bu dizinin ardından 2015 yılında “Adı Mutluluk” ve 2016 yılında “Gülümse Yeter” isimli dizilerde rol almıştır. Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” isimli komedi dizisinde “Melike” karakterine hayat vermiştir. Aslı Bekiroğlu bu dizide Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır. Aşk hayatında ise Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Can Koçkan ile birlikteliğine devam etmektedir.

 


Yıl        Yapım 

2013    Beni Böyle Sev           

2015    Adı Mutluluk    

2016    Gülümse Yeter           

2016    İkimizin Yerine           

2017    Yol Arkadaşım Bahar 

2018    Dudullu Postası         

2018    Jet Sosyete    

2019    Benim Tatlı Yalanım  

2020    Jet Sosyete    

2021    Yetiş Zeynep  

2021    Aşkım Bahardı Bahar 

2022    Maske Kimsin Sen?   


 

Konuşanlar Ferhat kimdir?

Bir iç çamaşırı firmasında çalışıyor. 40 yaşında. Modellik de yapıyor.


 

Konuşanlar Oğuzhan kimdir?

Aslen İzmirli olan Oğuzhan Ateş'in annesi trakyalı. Beton pompacılığı yapıyor. Kaza yaptığı arabanın hasarının yanında hakkında şikayetçi olunmaması için diğer aaracı da saın alması herkesi güldürdü.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?