Konuşanlar 69. bölüm izle - Konuşanlar 69. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

HAP Film Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkan Konuşanlar, 27 Mayıs 2022 Cuma günü EXXEN'deki yerini alıyor. Hasan Can Kaya'nın sunumu ve renkli katılımcılarının da katkısıyla kahkaha tufanına dönüşen programı salondaki konuklar haricinde yine milyonlarca kişi seyredecek. Bunun için de çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek izlenmek isteniyor. Bir saatlik dopdolu bir programı izlemek için araştırmalarda bulunanlar için tüm alternatifler haberimizde. Konuşanlar 69. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle seçeneklerini bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Televizyon 26.05.2022, 07:12 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 69. bölüm izle - Konuşanlar 69. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 69. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz...


Konuşanlar 68. bölümde neler yaşandı?

Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Aslı Bekiroğlu konuktu. Güzel oyuncu anlattığı anıları, başına gelen olayları ve cevapladığı sorularla herkesi güldürmeyi başardı. Ayrıca bir kadın konuşan, çocuklarının okulda devamsızlıktan kaldığını öğrenince yaşadığı şoku anlattı. Bomba gibi bir bölümün paylaşıldığı programda güvenlik görevlisi Nazlı da adını duyurdu. 23 yaşındaki genç kız, görevini yaparken tesettürünü çıkardığını söyledi.

konuşanlar gizem


konuşanlar rabia

Konuşanlar 2. sezon 69. bölümde neler olacak?

Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümü yine bomba gibi. Bir konuşanın makyajı dalga konusu oldu. Hasan Can Kaya patates baskı benzetmesinde bulununca herkes güldü. 22 yaşındaki anısını anlatan bir kadın konuşan da kaymak nedeniyle ağladığını söyledi. İki konuşan arasındaki yakınlaşma da dikkat çekti..


Konuşanlar 2. sezon 69. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?