Konuşanlar 72. bölüm izle - Konuşanlar 72. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

EXXEN ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri platform başına kilitleyen ve her hafta cuma günlerinde milyonlara ulaşan Konuşanlar yine seyircilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden komik konukların Pera'da anılarını anlatıp soruları cevapladığı formatta Hasan Can Kaya da esprileriyle herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Bir an önce yeni bölümü seyretmek isteyenler de araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Konuşanlar 72. bölüm izle - Konuşanlar 72. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde.

Televizyon 16.06.2022, 07:44 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 72. bölüm izle - Konuşanlar 72. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 72. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz...
 


Konuşanlar 71. bölümde neler yaşandı?

Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Emrah, Ozan, Volkan, Sena ve Koray en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Doktor olan Sena'nın sevgilisi ile evlilik planları herkesi güldürmeyi başardı. Diğer yandan Koray'ın sevgilisi Filiz Akın ile yaşadıkları da yine izleyenleri kahkahaya boğdu. Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol'un konuk koltuğunda oturduğu program yine unutulmaz anlar yaşattı.

konuşanlar gizem


konuşanlar rabia

Konuşanlar 2. sezon 72. bölümde neler olacak?

Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümü yine bomba gibi. Daha önce programa gelen konuşan anısını anlatınca Hasan Can Kaya ne diyeceğini bilemedi. Bir konuşan eşinin markette kadın bir kasiyere yoğurt sorması nedeniyle kendisiyle 3 gün küs kaldığını anlattı. Başka bir konuşan da ilk evliliğinin izdivaç programında oluğunu anlatınca herkes gülmekten kırıldı. 


Konuşanlar 2. sezon 72. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?