Konuşanlar Berfin kimdir? Berfin Aydın Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterilerinden biri olarak her hafta milyonlara ulaşan Konuşanlar'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Bugün 2. sezonun 62. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan talk show'da adından söz ettiren isimlerden biri de Berfin oldu. Güzel konuşan eline mikrofonu aldıktan sonra ilgi odağı haline geldi ve hakkında birçok araştırma yapılmaya başlandı. Peki, Konuşanlar Berfin kimdir? Berfin Aydın Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 08.04.2022, 06:13 08.04.2022, 07:08 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Berfin kimdir? Berfin Aydın Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterilerinden biri olarak her hafta milyonlara ulaşan Konuşanlar'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Bugün 2. sezonun 62. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan talk show'da adından söz ettiren isimlerden biri de Berfin oldu. Güzel konuşan eline mikrofonu aldıktan sonra ilgi odağı haline geldi ve hakkında birçok araştırma yapılmaya başlandı. Peki, Konuşanlar Berfin  kimdir? Berfin Aydın Instagram hesabı haberimizde.Konuşanlar Berfin kimdir?


Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Berfin Aydın eski hostes. Evli ve bir çocuk annesi. Eşi bir şirkette CEO. Ayrıca babası da armatörlük yapıyor. Yüzüğü ile Hasan Can Kaya'nın dikkatini çekmeyi başardı. Instagram hesabı bilinmemektedir.


konuşanlar berfin

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?