Konuşanlar Ecehan (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN'deki yerini aldı. Uzun süredir zirvede yer alan ve izlenme rekorları kıran başarılı yapımda bugün de yine birbirinden komik isimler vardı ve adlarından söz ettirmeyi başardı. Onlar arasında Ecehan da bulunuyor. Güzel konuşan hakkında internette çok sayıda kişi araştırmada bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Ecehan (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 06:24 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Ecehan (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN'deki yerini aldı. Uzun süredir zirvede yer alan ve izlenme rekorları kıran başarılı yapımda bugün de yine birbirinden komik isimler vardı ve adlarından söz ettirmeyi başardı. Onlar arasında Ecehan da bulunuyor. Güzel konuşan hakkında internette çok sayıda kişi araştırmada bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Ecehan (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Ecehan kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olarak göze çarpan Ecehan 24 yaşında. Memurluk yapıyor. Hasan Can Kaya'yı tanıdğı yer olarak farklı bir izlenim verdi ve herkesin dikkatini çekti. Başarılı komedyenin de. Instagram hesabı bilinmemektedir. 3 arkadaşı ile Eskişehir'de yaşadıkları olayı anlatınca herkes güldü. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Ecehan kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?