Konuşanlar Roza kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

EXXEN ekranlarında yayınlandığı her bölümle milyonlara ulaşan Konuşanlar'ın 2. sezondaki 64. bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden komik anlara sahne olan programa katılanlar verdikleri cevaplar ve anlattıkları hikayelerle güne damga vurmayı başardı. Roza da onlar arasında bulunuyordu ve adından söz ettirerek tahtaya ismini yazdırdı. İzleyiciler de kendisi hakkında araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Roza kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.04.2022, 06:30 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Roza kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

EXXEN ekranlarında yayınlandığı her bölümle milyonlara ulaşan Konuşanlar'ın 2. sezondaki 64. bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden komik anlara sahne olan programa katılanlar verdikleri cevaplar ve anlattıkları hikayelerle güne damga vurmayı başardı. Roza da onlar arasında bulunuyordu ve adından söz ettirerek tahtaya ismini yazdırdı. İzleyiciler de kendisi hakkında araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Roza kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Roza kimdir?


Bugün yayınlanan 2. sezon 64. bölüm konuşanlarından biri olan Roza 5 senedir Türkiye'de yaşıyor. Akıcı bir Türkçe konuşuyor. Aslen Türkmenistanlı. Kayıt olmak üzere verdiği parayla dolandırıldığını söyleyince salon yıkıldı. Hasan Can Kaya da kendisine ara ara takılarak bu konuda espriler yaptı. Instagram hesabı bilinmemektedir. 24 yaşında.


Konuşanlar Roza

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?