Kuaförüm Sensin Fadime Öznur Güneş kimdir? Instagram hesabı ve yaşı

Dört takımın kıyasıya mücadele verip birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir hafta başlıyor. Yeni modellerin de artık boy göstereceği programda Tayfun ve Serap'a eşlik edecek isim Fadime Öznur Güneş. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Kuaförüm Sensin Fadime Öznur Güneş kimdir? Instagram hesabı ve yaşı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 14.09.2020, 19:12 14.09.2020, 19:24 Burak Zihni

Cuma günü yayınlanan hafta fimali ile ekranlara gelen Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı dört kuaför ve makyaj uzmanına eşlik edecek yeni modeller belli oldu. Buna göre Tayfun ve Serap ile yarışacak isim Fadime Öznur Güneş. Peki, Kuaförüm Sensin Fadime Öznur Güneş kimdir? Instagram hesabı, yaşı ve hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

 

Fadime Öznur Güneş kimdir?

Kuaförüm Sensin'de bugünden itibaren mücadelesi verecek olan Fadime Öznur Güneş 19 yaşında. Açıköğretim Lisesi'nde okuyor. Sınavlarını bitirdikten sonra özel güvenlik olmayı planlıyor. Oğlak burcu ve bekar.

Fadime Öznur Güneş fotoğrafları


Fadime Öznur Güneş kimdir

 


Fadime Öznur Güneş Instagram hesabı

Progrmaın yeni modellerinden biri olan Fadima Öznur Güneş'in kendisine ait bir hesabı bulunmaktadır. Profilini yeni oluşturmuştur. 3 binden fazla takipçisi bulunmakla birlikte yarışma sonrası sayıyı artırması bekleniyor. Kendisini @oznurgunesxx hesabından takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?