Maria ile Mustafa 15. bölüm tek parça Yotube izle | 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV dizileri arasına bu sezon katılan ve sıcaklığıyla izleyiciler tarafından tam not alan Maria ile Mustafa yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Bugüne kadar kendi gününde reyting zirvesine oynayan dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Maria ile Mustafa 15. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maria ile Mustafa 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Televizyon 13.12.2020, 07:39 20.12.2020, 08:10 Burak ZİHNİ

ATV ekranlarında Maria ile Mustafa yine izleyicilerin karşısına çıkıyor. Son dönemde iddialı yapımlara bünyesinde yer veren ATV'nin, pazar günlerindeki kozu Maria ile Mustafa hafta boyunca sabırsızlıkla izlenmek isteniyordu. Bu sezon rakiplerini geride bırakmak isteyen kanalda bu akşam yeni bölüm heyecanı var. Yaşanacaklar izleyicileri ekran başına kilitleyebilir. Maria ile Mustafa 15. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maria ile Mustafa 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını yine bu sayfada bulabilirsiniz.
 


Maria ile Mustafa 15. bölüm özeti

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir. Görkem'in intikam yemini Maria ve Mustafa'yı nasıl bir yol ayrımına getirecektir? İclal, Şahin'in evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçek'in şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır. Çiçek'in yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçek'i yeni bir serüvene sürükler. Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Gonca'nın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur. Nadire, Nihat'a aşık olsa da, kocasının katilinin Nihat'ın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır. Galip'in, zor günlerinde Nihat'ın yanında olmak istemesi, Nadire'yi Nihat'tan uzaklaştıracak mıdır? İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. Görkem'in bu hamlesi, Candemir ailesini nasıl paramparça edecektir?kuaförüm sensin Yalda Abolfathi


Maria ile Mustafa 15. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Maria ile Mustafa 15. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Maria ile Mustafa'nın 6. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

ismihan çetin


Maria ile Mustafa 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Maria ile Mustafa'nın 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?