Masterchef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. Yeni haftada düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Arem Yüce oldu. Peki, Masterchef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.07.2020, 21:16 Burak Zihni
Masterchef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin beşinci gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Arem Yüce oldu. Peki, Masterchef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Arem Yüce kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Arem Yüce, 22 yaşındadır. İşletmecidir. Sınırları zorlamayı çok seven bir yapısı var. Kalıplara bağlı kalmaktan yana değil. @yuce.arem Instagram hesabıdır. Aslen Diyarbakırlıdır. Yemeğe sevgisini kattığı hareketle çok konuşuldu.

Yorumlar (1)
Metin 4 ay önce
Mükemmel insan aremmm arkandayız
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?