Masterchef Arzu İme kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Arzu İme de bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Arzu İme de kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 02.07.2022, 21:50 Burak ZİHNİ
Masterchef Arzu İme kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Arzu İme kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Arzu İme olarak açıklandı. Peki, Masterchef Arzu İme kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Arzu İme kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Arzu İme 36 yaşında. İstanbul Avcılar'dan katılıyor. Evli ve 1 çocuk annesi. Oğlu Rüzgar'a göre en iyi yaptığı yemek tavuklu pizza. Instagram hesabı @arzuimee'dir.

Masterchef Arzu İme

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?