Masterchef Aydan Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Masterchef Türkiye'nin yeni sezon yarışmacı adayları tek tek jüri karşısına çıkmaya başladı. Bir üst tura yükselmek isteyen adaylar arasında Aydan Çelik de vardı. Kendisi hakkında da internette araştırmalarda bulunuyor. Peki, Masterchef Aydan Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 21:02 01.07.2022, 21:11 Burak ZİHNİ
Masterchef Aydan Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Aydan Çelik kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Aydan Çelik olarak açıklandı. Peki, Masterchef Aydan Çelik kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Aydan Çelik kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Aydan Çelik 29 yaşında. Butik pastacı ve kendisine ait atölyesi var. Özel günlerde müşterilerine hizmet verirken diğer yandan bazı mekanlara tatlılar hazırlıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Aydan Çelik

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?