Masterchef Hasan Aktaş kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında dün yeni sezona merhaba diyen ve ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan Masterchef Türkiye'nin yarışmacı adayları belirlenmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı adaylar arasında Hasan Aktaş da bulunuyor. Kendisi jüri önüne geldikten sonra da araştırma konusu oldu. Peki, Masterchef Hasan Aktaş kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Televizyon 19.07.2020, 00:04 Burak Zihni
Masterchef Hasan Aktaş kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Acun Ilıcalı'nın kanalı Tv8'de yayınlandığı her bölümle izleyenleri ekran başına kilitleyen ve reyting zirvesine oynayan Masterchef Türkiye'nin yeni sezonu başladı. Dün birçok yarışmacı kendi sıraları geldiğinde 5 dakikalık süre içerisinde hem yemeği hazırlamak hem de sunumla jüriyi etkilemek için ter döktü. Başvurular çok olunca şefler de ince eleyip sık dokuyor ve bu sebeple de karar vermek zor oluyor. Kendisini beğendirmek ve üçlü düelloya kalmak isteyen isimlerden biri de Hasan Aktaş. Peki Masterchef Hasan kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Hasan Aktaş kimdir? 

Bu akşam kendisini Türkiye'ye ispat etmek isteyen Hasan Aktaş yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Mardinli. 23 yaşında. İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrencisi. Gastronomi ve Mutfak Sanatları eğitimi aldı.

 

Masterchef Türkiye Hasan Aktaş Instagram hesabı

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olarak bu akşam kendisine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen Hasan Aktaş aktif bir Instagram hesabına sahip. Kendisini 478 kişi takip ederken 438 hesap da listesinde yer almaktadır. @hsnakts07 profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?