Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. İbrahim Aydoğanoğlu da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 02.07.2022, 21:24 03.07.2022, 20:52 Burak ZİHNİ
Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı İbrahim Aydoğanoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de İbrahim Aydoğanoğlu olarak açıklandı. Peki, Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu kimdir?

İbrahim Aydoğanoğlu 26 yaşında. 14 yaşından itibaren gıda sektöründeydi. Pandemi döneminde yeni tatlar denemeye başladı ve çevresinin beğenmesi sonrası programa katıldı. Instagram hesabı @ibrahim_aydoganoglu'dur.

Masterchef İbrahim Aydoğanoğlu

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?