Masum 201. bölüm özeti ve fragmanı izle - 9 Ekim Cuma Masum tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 201. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 08.10.2020, 06:23 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 201. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 201. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 201. bölüm özeti

Diziseti'ne göre Masum 201. bölüm özeti, Raşi’nin temizliğe yardımcı olmasını isteyen Koki onu gördüğü yerde azarlamaktadır. Raşi çalışıyor gözükmek için temizlik kovasını Koki’nin banyosunda tutar. Koki yüzünü o su ile yıkayınca küplere biner. Önce Meti’yi azarlar, Raşi’nin yaptığını anlayınca da onu azarlar. Telefonda annesi ile konuşmasına engel olmadığı müddetçe Raşi’nin düzelmeyeceğini söyler. Koki bahçeye gidince her tarafta çamaşırların asıldığını görür. Meti’ye seni iyilik yapmak için gönderdik ama resmen Niki’nin hizmetçisi gibi davranıyorsun diyerek onu korumak ister. Bu sırada Niki ortaya çıkar ve Meti’nin çok iyi bir kız olduğunu söyler. Koki evet ama senin işlerini yaparken bizi ihmal etti diyerek Meti’den eve gitmesini ister. Ertesi sabah Koki çiçekçiden saksı bitkileri almak ister. Ancak Niki onları aldığını söyler. Koki başka bir bitki alarak eve gider. Baa bu bitkinin çok yararlı olduğunu söylerken Koki Gopi’den yapraklarını kaynatıp getirmesini ister. Raşi Koki’nin azarlarından bunalır ve annesini arar. Modi evine gelip çocuğu olmasını hatırlatmasını ister. Ancak Urmi’nin dışarıda aslan, Koki’nin karşısında ise ürkek bir ceylan olduğunu söyler. Urmi geleceğini belirtir. Koki Niki’nin tüm çiçeklerini kendi bahçesinde görünce sinirlenir. Niki çok rahat davranınca da sazı eline alıp herkesin içinde Niki’yi azarlar. Niki’nin geldiği günden beri tatlı sözlerle işlerini yaptırdığını söyler. Niki Koki’den intikam almaya karar verir. Yakında poja yapılacaktır. Koki bağış yaparken Savita bunu açıkta yaptığı için kızar. Poja için Modi ve Savita ailesi tatlılarını getirir. Savita kendi tatlısının övülmesi için Gopi’nin yaptığı tatlıya un katar. Pandit tatlının üzerini açınca unla kaplanmış bir şey gözükür. Herkes şoktadır. Koki kaşıkla unu deşeleyince bir yüzük ortaya çıkar. Kadınlar yüzüğün Savita’ya ait olduğunu söylerler. Koki Savita’nın ağzının payını verir. Poja sırasında birisi Koki’nin kafasına Hindistan cevizi fırlatır. Koki yere düşerken Raşi, Urmi, Savita ve Niki gülüyorlar. Koki bunlardan birinin atmış olabileceğini düşünerek bir dedektif edasıyla her şeyi yeniden hatırlar ve Niki’nin attığını bulur. Niki köşeye sıkışırken Koki bu gün poja olduğu için bir şey söylemez. Ancak Niki herkesin içinde küçük düştüğü için intikam yeminleri eder. Savita düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek Niki ile birlikte hareket edeceğini belirtir. Masum 9 Ekim Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?