Masum 274. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 21 Aralık Pazartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile de binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen dizisi Masum'da yeni gün heyecanı yaşanıyor. Hint dizileri arasında en özel yeri bulunan yapımlardan biri haline gelen Masum'da neler olacağı merak konusu. Haberimizde Masum 274. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 20.12.2020, 07:03 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 274. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 274. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 274. bölüm özeti

Kokila, Gopi, Raşi ve Urmila Tripti’nin evine gelirler. Kapı kilitli olunca Koki pencerenin camını kırar ve içeri girerler. Tripti bu senin cezan bana ihanet ettin derken Rada daima onunla olduğunu söyler. Tripti karakola neden gittin diye sorar. Rada Koki’nin hafızasına kavuştuğunu ve onu kandırdığını söylese de Tripti beni kandıramazsın diyerek onu öldüreceğini söyler.
Modi kadınları evde kanıt ararken Urmi para bulur ve çantasına atar. Arama devam ederken Urmila dolabın üzerinde bir kutu görür ve almak için tabure bulup üzerine çıkar. Taburenin ayağı kırılınca Urmi kutu ile birlikte yere düşer. Gopi ve Raşi Urmi’yi ayağa kaldırırlar. Gopi kutunun içinden çıkan mektupları fark eder. Tripti Rada’nın el yazısını taklit ederek Rada’nın ağzından intihar mektubu yazmıştır. Gopi hemen Ahem’i arar ve onu bilgilendirir. Rada Tripti’ye yalvarırken Tripti ona bir tokat daha atar. Rada kaçmaya çalışsa da Tripti onu yakalar. Bu arada Rada’yı götüren taksici Modi evine gelir ve parasını ister. Hetal Rada’nın o binaya neden gittiğini sorgularken Gopi’yi arar ve Rada’nın gittiği yeri söyler. Modi hanımları, polis ve Ahem olay yerine doğru harekete geçerler. Tripti Rada’yı bir sandalyeye bağlar. Umang’ın karısı olduğunu söylerken Rada’ya 5 dakikası kaldığını söyler. Modi kadınları metruk binaya gelirler. Gopi Rada’yı çağırırken Tripti elindeki zehri Rada’ya zorla içirmeye çalışır. Gopi yetişir ve Tripti’yi yere düşürür. Rada ile ilgilenmeye başlar. Ancak Tripti iki kardeşin ölüm fermanı elimde diyerek Gopi’nin boynuna çöker. Gopi ona tokat atarken Tripti her şeyi itiraf etmeye başlar. Gopi gizlice telefonun kayıt cihazını açar. Tripti kocamı Rada yüzünden kaybettim, intikamımı almak için Rada’yı Modi evine gönderdim, Mira’yı öldürmeye çalıştım ancak başaramadım, Koki’yi de öldürmeye çalıştım diye her şeyi anlatır. Tripti sıra sende diyerek Gopi’yi boğmaya çalışır. Gopi ondan kurtulur ve Rada ile ilgilenmeye başlar. Tripti demir bir çubuk bulur ve Gopi’ye saplamak ister. Koki demiri tutar. Diğer kadınlarla birlikte Tripti’yi iyice döverler. Koki Rada’nın zehri çıkarması için kusması gerektiğini söyler. Gopi parmaklarını boğazına sokar ve Rada’yı kusturur. Bu sırada polis gelir. Gopi Tripti’nin itiraflarının olduğu telefonu polise verir. Polis Tripti ve Rada’yı götürürken Rada affetmesi için Gopi’ye yalvarır. Gopi polisi durdurunca Rada gülümser ancak Gopi Rada’ya unutamayacağı bir tokat atar ve polisten onları götürmesini ister. Modi ailesi eve gelir. Baa büyük bir nazarın çıktığını söylerken Raşi büyük bir parti düzenleyeceğini söyler. Masum 21 Aralık Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138