Temizlik Benim İşim Çağla Apaydın kimdir? Instagram hesabı, yaşı ve fotoğrafları

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de haftanın üçüncü yarışmacısı belli oldu. Dün yarışan Sıla Behiye Çinikaya'nın ardından bugün temizlik için kollarını sıvayacak isim Çağla Apaydın olarak açıklandı. Peki, Temizlik Benim İşim Çağla Apaydın kimdir? Instagram hesabı, yaşı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 07.10.2020, 12:05 Burak Zihni

Kadir Ezildi'nin sunumuyla binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni günün startı verildi. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kıyasıya mücadelesinde haftanın gidişatını belirleyecek olan performanslar sergilenmeye devam ediliyor. Herkes kendine verilen evi belirlenen sürede tamamlamak ve en iyi şekilde temizlemek zorunda. Üçüncü günün yarışmacısı Çağla Apaydın oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Çağla kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Çağla kimdir?

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak hünerlerini sergileyecek Çağla Apaydın 25 yaşında. Aslen Sinoplu. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. İlkokul nezunu olan güzel yarışmacı koç burcu ve Beşiktaşlı. Kendisini vicdanlı ve bie o kadar da patavatsız olarak tanımlıyor. İnsanların kendisini beğenmiş olarak gördüğünü ancak tanıdıkça sevdiklerini ifade ediyor. Ayrıca herkese çabuk ısınamadığını belirtiyor. Yasak Elma, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda izleyicisi. Eda Ece ve Yıldız Tilbe hayranı. Ayrıca Ebru Yaşar, Bilal Sonses ve Demet Akalın dinliyor.

Temizlik Benim İşim Çağla Apaydın


 

Temizlik Benim İşim Çağla Apaydın Instagram hesabı

Bugün hafta sonunda birinciliği edle edebilmek adına evindeki temizliğe başlayacak olan Çağla Apaydın'ın kendisine ait Instagram hesabı bulunmaktadır. Yarışmada adı açıklandıktan sonra daha fazla kişiye ulaşması beklenmektedir. Kendisini @c.apydnn adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138