Temizlik Benim İşim Tuğçe Günyeli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve hakkındaki bilgiler

Türkiye'nin en hijyenik yarışması olarak ekranların tozunu almaya devam eden Temizlik Benim İşim'de haftanın ikinci gününe gelindi. Aylin Çelik'in ardından yarışacak olan yarışmacı Tuğçe Günyeli olarak açıklandı. İzleyiciler de araştırmalara başladı. Peki, Temizlik Benim İşim Tuğçe Günyeli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.

Televizyon 27.10.2020, 12:06 27.10.2020, 12:31 Burak ZİHNİ

Ekranların tozunu attıran, neşenize neşe katan ve her anıyla da heyecan yaratan Temizlik Benim İşim'de haftanın ikinci başlıyor. Beş gün boyunca yarışacak yarışmacıların ikincisi belli oldu. Buna göre Tuğçe Günyeli performansını sergileyerek puanlarını alacak. Ardından da gün finali heyecanı yaşanacak. Kadir Ezildi'nin puanlarıyla daha da keyifli bir hal alacak programda 10 bin liranın sahibi de cuma günü belirlenecek. Peki, Temizlik Benim İşim Tuğçe Günyeli kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...


 

Temizlik Benim İşim Tuğçe Günyeli kimdir?

Bu haftanın ikinci yarışmacısı olan Tuğçe Günyeli 7 aydır eşi Zühtü Bey ile evli. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Kendisine verilen evde en iyi performansa imza atarak 10 bin lirayı kazanmak istiyor.

temizlik benim işim tuğçe günyeli

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138