TV8 Masterchef Türkiye 7 Kasım Cumartesi 94. bölüm izle Hadımköy Çikolata Fabrikası - Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Masterchef Türkiye'nin 94. bölümü Hadımköy'deki çikolata fabrikasından izleyicilerin karşısına çıkacak. Ayrıca dokunulmazlık oyunu da nefes kesecek. Peki, Masterchef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8 Masterchef Türkiye Hadımköy çikolata fabrikası izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır.

Televizyon 07.11.2020, 18:05 05.12.2020, 12:50 Burak ZİHNİ

Geride kalan sezonların ardından bu sene de yayınlanmaya devam eden Masterchef Türkiye her geçen gün popülerliğini artırıyor. İki takımın kıyasıya mücadelesinde birbirinden ünlü jüri üyeleri de puanlarını vererek yarışmacıların performanslarını eğerlendiriyor. Farklı illerden yaptığı bölümlerle izleyicilerin karşısına çıkan ekibin adresi bu kez yine İstanbul ancak mekan bir çikolata fabrikası. Kakao çekirdiğinden çikolataya ve birçok tatlıya giden yolda yapılacak lezzetlerin yarışacağı yayın herkesi ekran başına kilitleyecek. Eğlenceli ve damak tadı dolu akşamda kıyasıya yarış eğlenceli anlar yaşatacak. 7 Kasım Cumartesi TV8 Masterchef Türkiye izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır.


 

Çikolata ile yapılan tatlılar

Tüm dünyada keyifle tüketilen, sofralardan eksik olmayan, mutluluk getirdiğine inanılıp zaman zaman da kilo aldırmasından dolayı kaçılan çikolata her zaman hayatımızın bir parçası olarak varlığını sürdürdü. Çikolata ile yapılan birçok tatlı da sofralarımızı, menülerimizi ve birçok etkinlikteki boşluğumuzu dolduruyor. İşte çikolata ile hazırlanan tatlılardan bazıları;

 • Çikolata topları
 • Çikolatalı sufle
 • Çikolata kaplı çilekler
 • Elmalı bisküvi topları
 • Mikrodalga keki
 • Bisküvili rulo pasta
 • Halley bisküvili pasta
 • İzmir bomba tatlısı 
 • Muzlu çikolatalı Fransız tost
 • Yalnızlar Günü tatlısı
 • Çikolatalı puding
 • Çikolatalı bisküvi bar
 • Brigadeiro
 • Soğuk pasta

Masterchef'te neler olacak?

Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul'da Hadımköy'e kurulan fabrikasıyla her gün kilogramlarca çikolata üreten bir firmanın imalat yerine girecek olan yarışmacılar burada hünerlerini sergileyecek. Kendilerine verilen süre, malzeme ve tariflerle birlikte en yüksek puanı alıp dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen iki takımın mücadelesi yine nefes kesecek. Zaman zaman gerginlikler de yaşanacak ancak heyecan ve eğlence hiç bitmeyecek.


Çikolata


 

TV8 hakkında

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar arasına katıldı. TV8, 9 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir. 13 Kasım 2013'te kanal, Acun Ilıcalı'ya satılmıştır. Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, Haberaktif gibi haber programları sona erdi, TV8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı. Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar TV8'e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016'dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı. 1 Eylül 2014 saat 20.00'de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı. 5 Ocak 2015'te Bu Tarz Benim'i Show TV'den transfer ederek yayınlamaya başladı. 3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti. 12 Kasım 2015'te Doğuş Yayın Grubu, TV8'in hisselerinin %30'unu satın alarak kanala ortak oldu. Mart 2016'da NBA yayın haklarını aldı. 6 Ekim 2016'da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017'de HD yayına geçti. TV8 HD, 1 Eylül 2014'te kurulan, TV8 ile eş zamanlı yayın yapan TV8'in yüksek çözünürlüklü kanalıdır. 18 Şubat 2015 tarihine kadar sadece Digiturk 329. kanaldan izlenebilmekteyken 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, Turkcell TV+ 27. kanaldan, D-Smart 28. kanaldan, Digiturk 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve KabloTV 29. kanaldan da izlenebilmektedir.


çikolata tatlı


 


 

TV8 Masterchef Türkiye izle

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef Türkiye'yi birçok platformda izleme şansınız bulunmaktadır. Televizyondaki yeni bölümün haricinde internette tv8.com.tr ve Youtube seçenekleri vardır. İki platformda da tek parça ve full olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca ücretli üyeliklerin alındığı BeinConnect, BluTV gibi sitelerde ise geri sarma özelliği ile yine seyredebilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?