Yeni Hayat 9. bölüm tek parça full HD izle | Yeni Hayat final izle

Kanal D'de başlayan yayın hayatı ile izleyicileri ekran kilitleyen Yeni Hayat bu akşam da yerini alıyor. Yaşanacakların sabırsızlıkla beklenildiği ve artık izlenmek istenen dizinin yeni bölümü de nefes kesecek. Hikayesi ile herkesi etkileyecek olan Yeni Hayat 9. bölüm tek parça full HD izle seçenekleri ile haberimizde yer alıyor.

Televizyon 29.10.2020, 07:15 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal D'de dizi dünyasına bir yapım daha katıldı. Perşembe günleri Yeni Hayat izleyicisiyle buluşuyor. Kadrosunda bulundurduğu önemli oyuncularla iddialı bir giriş yapmak isteyen diziyi şimdiden sabırsızlıkla bekleyen seyirciler de bulunuyor. Sahip olduğu hikaye ve senaryo ile de güne damga vurrmak amacında olan Yeni Hayat'ın çıktığı serüvendeki yolculuğunun nasıl devam edeceği de merak ediliyor. Yeni Hayat 9. bölüm tek parça full HD izle seçenekleri ile haberimizde yer alıyor..
 


Yeni Hayat 9. bölüm özeti

Basın açıklamasından sonra Yasemin için karşı karşıya gelen Timur ve Adem arasındaki gerilim iyice yükselir. Bu gerilimi Adem’e gelen sürpriz telefon bozar. Adem vakıftan hızla çıkarken Yasemin ve Furkan’da Timur’dan olabildiğince uzağa giderler. Fakat Ejder’in kurduğu büyük planla Adem ve Yasemin hiç olmadığı kadar sarsılacaklardır. Bu sırada bir sonraki gün gerçekleşecek sevkiyat için taraflar arasındaki dengeler değişmektedir. Timur bir yandan Yasemin’le sınanacak hale gelirken, bir yandan da sevkiyattaki konumunu korumaya çalışacaktır. Adem ise sevkiyatın kaderini değiştirirken Ejder’in yoluna çıkmasıyla kendi kaderinin de değiştiğini çok acı bir sınavla öğrenecektir. Yasemin’in Furkan’la verdiği yeni karar, hem Timur’un tüm şiddetini açığa çıkaracak hem de Yasemin’in Furkan’la sınanmasına yol açacaktır. Yeni bir hayat kurmak için yola çıkan Yasemin, Adem’i bırakıp gidebilecek midir? Adem göreviyle ailesi arasında sıkışıp hayatındaki büyük sırrı öğrenecek midir?

Yeni Hayat konusu

Yasemin ve Adem’in telefonlarına gönderilen şantaj mesajı onlar için tehlikeli bir hale dönüşmeye başlar. Adem, Timur ile birlikte Yasemin’i kaçıranların peşine düşerken Yasemin ise evde şantaj mesajını kimin gönderdiğini  araştırmaktadır. Bu konuda ona en büyük yardımı Fatma vermektedir. Diğer tarafta Nevin içine çekildiği bilinmezliği aşmanın yollarını aramaktadır. Tüm bunlar olurken Adem ve Yasemin kendilerini daha önceden ayarlanmış bir konferans sebebiyle başka bir şehirde bulurlar. Bu durum aynı zamanda Adem’in Yasemin’in birbirlerini daha iyi tanımasına da imkan oluşturacaktır. Herkesi bekleyen sürpriz ise hiç ummadıkları anda ortaya çıkacaktır.


 

Yeni Hayat 9. bölüm izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Yeni Hayat'ın 9. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Yeni Hayat'ın 9. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?