Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir? Sedanur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Dual Yapım imzasıyla izleyicilerin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacısıyla yine lezzet rüzgarları estirecek başarılı yapımda yer alacak isimler de belli oldu. Buna göre Sedanur da kendisine verilen sürede birincilik elde etmek ve diğer günlerde rakiplerini yorumlamak için televizyonda boy gösterecek. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir? Sedanur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 23.05.2022, 14:54 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir? Sedanur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Sedanur ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir? İlayda Bingöl Instagram hesabı haberimizde.Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Sedanur rakibi İlayda'nın performansını eleştirdiği anlarda görüntülendi. Oldukça hummalı bir çalışma sonrasında rakiplerinin karşısına çıkan İlayda'nın yemeğine "Tadım çorbası Zuhal Hanım" diyen deneyimki yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?