Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ekim Perşembe yarışmacıları Filiz Çendioğlu ve kaynanası Neşe Çendioğlu kimdir?

Türkiye'nin en çok izlenen gelin ve kayınvalide yemek yarışması olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 454. bölümü yarışmacıları belirlendi. Buna göre pazartesi yapılan duyuruda Filiz Çendioğlu ve kaynanası Neşe Çendioğlu'nun yarışacağı duyuruldu. İkili bugün hünerlerini göstererek birincilik mücadelesi verecek. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ekim Perşembe yarışmacıları Filiz Çendioğlu ve kaynanası Neşe Çendioğlu kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 15.10.2020, 15:04 19.10.2020, 15:25 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ekim Perşembe yarışmacısı kimdir? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı programda haftanın yeni gelin ve kayınvalideleri dün tek tek tanıtıldı. Gözler bugünün yarışmacılarına çevrildi. Yani Filiz Çendioğlu ve kaynanası Neşe Çendioğlu'na. Kendilerine verlen sürede rakiplerine en iyi yemekleri yapmak, sunumlarla onlara hitap etmek ve lezzetleri ile de yüksek puan almak isteyen gelin ve kayınvalide hakkındaki bilgiler de merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Filiz Çendioğlu ve kaynanası Neşe Çendioğlu kimdir? İşte detaylar...


Filiz Çendioğlu kimdir?

35 yaşında. 9 yıllık evli. Kayınvalidesi ile birlikte restoran işletiyor.

filiz çendioğlu

 


Neşe Çendioğlu kimdir?

Sertifikalı aşçı. Eleştiri makinesi. Müşterilerine verdiği en güzel yemekleri burada gelini ile birlikte sunacak ve 15 bin lirayı kazanmaya çalışacak.


zuhal topal'la sofrada 15 Ekim - 16 ekim yarışmacısı özge azgan


zuhal topal'la sofrada 15 Ekim - 16 ekim yarışmacısı aytül poyraz

zuhal topal'la sofrada 15 Ekim - 16 ekim yarışmacısı tuğçe meral

zuhal topal'la sofrada 15 Ekim - 16 ekim yarışmacısı filiz çendioğlu

zuhal topal'la sofrada 15 Ekim - 16 ekim yarışmacısı mavi topal

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?