Zuhal Topal'la Sofrada 18 Eylül Cuma FOX TV, tek parça, Youtube ve full izle!

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir haftasının daha sonuna gelindi. Birbirinden iddialı yarışmacıların kıyasıya rekabetinde Fatma Nur Erdoğan mutfağa girecek ve hünerlerini sergileyecek. Daha sonra da birinci belirlenecek. İzleyemeyenler ve yeniden seyretmek isteyenler için Zuhal Topal'la Sofrada 18 Eylül Cuma FOX TV, tek parça, Youtube ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.09.2020, 14:15 18.09.2020, 14:24 Burak ZİHNİ

Yeni sezonunda da yoluna bomba gibi devam eden Zuhal Topal'la Sofrada'nın 435. bölümü bugün yayınlandı. FOX TV ekranlarında ana haber saatine kadar izleyenleri eğlendiren ve sofraları renklendiren yarışmada hafta ortası heyecanı yaşanadı.Programı izleyemeyenler ya da yeniden seyretmek isteyenler de Zuhal Topal'la Sofrada'nın son bölümü için araştırmalara başladı. Zuhal Toal'la Sofrada 18 Eylül Cuma FOX TV, tek parça, Youtube ve full izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

 

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.
 

Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle

Yarışmayı FOX TV'nin yanısıra ücretli üyelik sistemi ile hizmet sunan BluTV aracılığıyla da canşı izleyebilirsiniz.

zuhal topal'la sofrada cansu gülmez gürgen

zuhal topal'la sofrada sevinç erkoç

zuhal topal'la sofrada Bergane mehdiyeva

zuhal topal'la sofrada begüm yavuz arslan

zuhal topal'la sofrada fatma nur erdoğan

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?