Zuhal Topal'la Sofrada Derya Doğan ve Leyla Doğan kimdir?

Türkiye'nin en lezzetli yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde sıra Derya Doğan ve kayınvalidesi Leyla Doğan'a geldi. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Derya Doğan ve Leyla Doğan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.09.2020, 14:27 23.09.2020, 14:42 Burak Zihni

Yepyeni kayınvalideler ve gelinleri ile FOX TV'deki yerini almaya sürdüren Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölümü ile karşınıza çıkıyor. Bir kez daha rekabeti yüksek çekişmeye sahne olacak günde kendisine verilen sürede marifetlerini ortaya koyacak isim Derya Doğan olarak açıklandı. 23 Eylül Çarşamba günü kollarını sıvayacak ve birincilik adına gayret gösterecek olan genç yarışmacı hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Derya Doğan ve kayınvalidesi Leyla Doğan kimdir? Detaylar haberimizde.


Zuhal Topal'la Sofrada Derya Doğan kimdir?

Bugün yayınlanacak olan 438. bölümde rakip kayınvalidelerden puanlarını alacak Derya Doğan 31 yaşındadır. Bir çocuk annesi. Kayınvalidesi ile birlikte yaşıyor. Bugün alacağı haber onu da kaynanasını da gözyaşlarına bpoğacak.Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Doğan kimdir?

Gelini ile birlikte yarışacak olan Leyla Hanım ise gerçekte muhtar değildir ancak kendisine muhtar dendiğini ifade etmektedir. Otoriter kişiliği ile yarışmaya damga vuran iddialı kayınvalidenin tek hedefi 15 bin lira ile eve dönmektir.

zuhal topal'la sofrada melike esen

zuhal topal'la sofrada derya doğan

zuhal topal'la sofrada zuhal sabuncu

zuhal topal'la sofrada demet karabela

zuhal topal'la sofrada hatice ecem yıldırım

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?