Zuhal Topal'la Sofrada Şaziye Tutkun kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'nin ilgiyle izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 4 Kasım 2020 Çarşamba günü yarışacak olan yarışmacı Şaziye Tutkun. Kendisine verilen sürede en iyi şekilde yarışmak isteyen genç isim hakkında araştırmalar da başladı. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Şaziye Tutkun kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Televizyon 04.11.2020, 14:57 04.11.2020, 15:06 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada Şaziye Tutkun kimdir? sorusu günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Hayatında ilk defa televizyon deneyimi yaşayacak olan genç yarışmacı, 15 bin liralık yarışa ortak olmak ve adını ilk sıraya yazdırmayı hedefliyor. Ayrıca kendisini izleyenler de hakkındaki araştırmaları yaparak bilgilerini öğrenmek istiyor. Her gün binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yarışmada Şaziye Tutkun ile ile ilgili bilgileri siz değerli okuyucularımız için derledik. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Şaziye Tutkun kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 

Şaziye Tutkun kimdir?

Bugün yarışmanın üçüncü gününde kayınvalidesi ile birlikte puan mücadelesi verecek olan Şaziye Tutkun 10 yıllık evli. 2 çocuk annesi. Tokatlı. Sohbeti tatlı ama eşinde saç bırakmadı.
 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMACISI GÜLER BOYACI BACAKSIZ

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMACISI ECE GÖREN


ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMACISI ŞAZİYE

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMACISI SEDA CANPOLAT ÇAKMAK

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMACISI ŞEHRİBAN KESKİN

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?