16 Şubat 2021 Salı Adana ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği yarışlara haftanın ikinci gününde de devam ediliyor. Haftanın ilk gününde Bursa ve Şanlıurfa'da koşulan koşuların ardından gözler bu gün Adana ve Kocaeli'de. İki şehirdeki yarışlar altılı ganyan severleri de ekran ve internet karşısına kilitleyecek. 16 Şubat 2021 Salı Adana ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

TV 15.02.2021, 11:13 Burak ZİHNİ

Her gün binlerce kişiyi ekran başına, internete ve ganyan bayilerine kilitleyen at yarışları devam ediyor. İki şehirde yapıalcak koşular için yarış severler de isabetli tahminler gerçekleştirmek amacıyla banko kupon ve hazır kupon araştırmalarında bulunuyor. 16 Şubat 2021 Salı Adana ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Adana'da koşulması planlanan iki şehir içian hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 16 Şubat 2021 Salı günü Adana ve Kocaeli'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Adana ve Kocaeli at yarışlarında hangi atlar favori? 16 Şubat 2021 Salı günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 16 Şubat 2021 Salı Adana altılı sonuçları. 16 Şubat 2021 Salı Kocaeli altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 16 Şubat 2021 Salı günü Adana ve Kocaeli'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 16 Şubat 2021 Salı günü Adana ve Kocaeli'eki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun..

12 ekim cuma at yarışı tahminleri16 Şubat 2021 Salı Adana At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

16 Şubat 2021 Salı Kocaeli At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)
 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?