Alev Alev 6. bölüm tek parça, full ve Youtube izle - Alev Alev 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerinde oynadığı Alev Alev dizisinin 6. bölümü SHOW TV ekranlarındaki yerini aldı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev 6. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Alev Alev 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...   İyi seyirler dileriz...

TV 10.12.2020, 07:41 Burak ZİHNİ

Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosu ile SHOW TV'de yayınlanmaya başlayan Alev Alev, 6. bölümü ile ekranlardaydı. İlk andan itibaren elde aldığı konularla izleyicilerin takdirini kazanan dizinin yeni bölümü ilgiyle izlenmek isteniyor. Ayrıca son bölüm izlemek isteyenler için de birçok alternatif mevcut. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev 6. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Alev Alev 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...  İyi seyirler dileriz...


 

Show TV Alev Alev 6. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Alev Alev 6. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Alev Alev 6. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Alev Alev Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Ahmet Katıksız'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel, Berkay Ateş gibi önemli isimlerin yer aldığı görülüyor. Son olarak yapılan açıklama ile birlikte Berkay Ateş ile Zuhal Olcay’ın da Alev Alev dizisinin oyuncuları arasına girdiği ifade edildi.
Alev Alev Dizisi 6. bölüm özeti

Rüya, Ozan ve Ömer, Cemre'nin destekçileri olarak Kayabeyli Ailesi'ne karşı güçlerini birleştirirken, Çelebi Rüya'yı hiç beklemediği yerden vurur. Çelebi'nin zekice hamlesinin ardından Cemre bir yol ayrımına gelmiştir. İskender'in Ömer'den alacağı intikam bu defa çok daha sert olur. Bülent, Çiçek ile Tomris'in zayıf noktalarını bulmuş ve onlara şok olacakları bir sürpriz hazırlamıştır. Rüya, Ozan ve Ömer, Cemre'nin destekçileri olarak Kayabeyli Ailesi'ne karşı güçlerini birleştirirken, Çelebi Rüya'yı hiç beklemediği yerden vurur. Yedikule Mahallesi beklenmedik olaylara gebedir.

Alev Alev 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Alev Alev'in 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?