Arka Sokaklar 576. bölüm tek parça izle - 577. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal D'nin yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar'da yeni bir hafta daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Rıza Baba ve ekibi yine birçok sorunla uğraşmaya devam ederken özellikle Arif ve Selin'in başına gelenler herkesi ekran karşısına kilitleyecek. Arka Sokaklar 576. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 577. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. İşte detaylar...

TV 05.02.2021, 08:06 Burak ZİHNİ

İstanbul sokaklarında verdikleri mücadele ile suçlulara dünyayı dat etmeye devam eden Rıza Baba ve ekibi yeni bölümle Kanal D ekranlarındaki yerini alıyor. Arif'in şantaj görüntüleri Servet Karaca'nın elindedir. Bu olay ekibin elini kolunu bağlar ancak elden ne gelirse zorlanacaktır. Rıza Baba ve Engin en iyi kararı vermek zorundadır. Selin'in ameliyatı girdiği depresyon sonrasında gerçekleşmemiştir. Bağımlı olmaya meyil göstermesi sebebiyle Mesut da bu olaya sessiz kalamaz. Nazike'nin kanser olduğu şüphesi Çoban ailesini üzer. Bahar, Zafer ile yüzleşir. Elinde de silah vardır. Peki, Bahar Zafer'i öldürecek mi? Arka Sokaklar 576. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 577. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. İşte detaylar...


 

Arka Sokaklar 576. bölüm özeti

Muzaffer, Adem’in bastırmasıyla Mesut’a olanca gücüyle saldırır. Önce kendi adamlarını Mesut’a karşı kışkırtır. Ekibindeki polislerden Mete’ye, Mesut’u takip ettirir. Mesut ve ekibimiz Adem’in peşini bırakmazlar. Bir uyuşturucu şebekesinin peşinde olan Mesut’un arabasına uyuşturucu koydururlar. Mesut bunu fark eder ve yapanların izini bulup tepelerine çöker. Servet amca bu durumdan hiç hoşlanmaz. Selin ilaçlara bağımlılığı yüzünden ameliyat edilemez. Mesut ,Selin’i yalnız bırakmaz ve kendi evine getirir. Burada ilaçlardan arınana kadar kampa gireceklerdir. Selin bu durum karşısında hırçınlaşır. Mesut'un operasyona gidip yanına Bahar’ı bıraktığı bir gün, Bahar’ın uyumasını fırsat bilen Selin evden kaçar. Bahar emniyete gelince Zafer’i görür ve darmadağın olur. Hüsnü’den izin alıp Zafer’in sorgusuna girer. Herkesi dışarı çıkartır. Hakan ve Ali öğrenince panik olurlar. Bahar silahını beline takıp Zafer’in yanına girer, kapıyı kilitler ve kimseyi de içeri almaz. Arif, Tilbe olayını Bahar’a anlatır. Ayrıca savcıya da gidip gerekli belgeleri teslim eder. Nazike’nin evde tuhaf halleri ve konuşmaları aileyi meraka düşürür. Zeliha duyduğu telefon konuşmasından Nazike’nin kanser olduğu endişesine kapılır. Durumu Hüsnü ve kardeşleriyle paylaşır. Herkes teyzeleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.


MERVE OFLAZ

 

Kanal D Arka Sokaklar 576. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Arka Sokaklar 576. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Arka Sokaklar'ın 576. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

 

Arka Sokaklar 577. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 577. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?