Baş Tacım 58. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra ilgiyle izlenen ve her gün seyircileri televizyon karşısına kilitleyen Baş Tacım'da yeni bir gün daha başlıyor. Oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çeken yapım yine soluksuz izlenecek. Akşam saatlerini renklendiren dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Baş Tacım 58. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 18.08.2021, 06:39 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 58. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 58. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 58. bölüm özeti

Arçu bu bölüm gerçekten sinirleri zorlayacak! Manav’la birleşmek için yeni bir şans doğmuşken o Shavrani’nin peşine düşer. Arçu ve Manav ayrılığı kesinleşmiş olup aradan 1 yıl geçecek. Baş Tacım dizisinde Damodar’a yeni bir iş gelmiştir. Başrolde oynamak yerine küçük bir rol istediğini söyler. Savita içeriye giriyor ve konuşmaları duyuyor. Buralarda olmayacağını bu yüzden oyunun devam etmesini ister. Küçük bir rolde yerine kolayca birini bulabileceklerdir. Savita ağlamaya başlar. Savita, Damodar’a benden neden sakladın diyor. Baba artık güçlü olamadığını söyler. Savita savaşması gerektiğini savunur. Damodar son dileğini Savita’ya da açıklar.

Urmi hamile olduğunu öğrenmiştir. Ashwin’den uzaklaşıp uzaklara gidecekken bu haberle karşılaşmıştır. Bhavna her şeyin düzeleceğini Ashwin’le konuşmasını ister. Böylece her şey yoluna girecektir. Bu sırada Varsha içeriye giriyor ve Bhavna’nın dediklerini duyuyor. Bhavna’ya bunu nasıl söyleyebilirsin diyor. Ashwin’in alçakça hareketini nasıl affedilebilir bulduğunu sorar. Bhavna, Urmi’yi üzgün görmek istemediğini söyler. Varsha ise Ashwin’in kötü biri olduğu ve affedilemez olduğunu savunur. Bhavna bu sefer Varsha’nın affetmek ile ilgili sözlerinden yakınır. Varsha ve Bahvna kavganın dozunu arttırınca Urmi Satish’i aramaya karar verir.

Rasika bir kez daha Karankajlar’ı karıştırmaya geliyor.Yeni dairenin anahtarıyla gelmiştir. Vinod ve Mançu gidip gitmeme kavgasına tutuşurlar. Soluchana astım krizi geçirir. Evde huzurun olması için onların gitmesini ister. Vinod yere oturmuş ağlıyordur. Soluchana gelir ve ondan gitmesini ister. Vinod ne zaman gideceğine kendisinin karar vereceğini savunur. Vinod annesinin kucağında ağlarken bir yandan da af diliyordur.

Ajit ise eve sarhoş gelir. Bütün paraları batırmıştır. Anne oğul birbirine girer. Ajit tanıdığı insanların onu soyduğunu söyler. Rasika oğluna tokat atar. Ajit kendini kaybedip Rasika’nın üzerine yürür. Araya Vandu girer ve Rasika şok olur.

Satish eve gelir. O eve gelene kadar kavga devam eder. Satish artık sorunlarını çözüp bitirmelerini ister. İkili uzun süre bağırmaya devam edince Satish kendini kaybedip Varsha’ya tokat atar. O sırada Manav ve Tarun oradadır. Varsha evden çıkıp gider arkasında da Manav vardır.

Baş Tacım 19 Ağustos Perşembe Neler Olacak?
Girish ise kızı ve damadı için parti veriyordur. Manav’ın gelmeyişi üzerine Shavrani telefon eder ve Tarun cevap verir. Onun Varsha’nın problemini çözdüğünü söyler. Shavrani çok sinirlenir.

Manav, Varsha’yı sakinleştirmeye çalışıyor ama Varsha dinlemiyordur. Taksiye atlayıp evine gider. Vinod ve Mançu’nun eşyaları arabaya yüklenmiştir. Mançu hariç tüm ev halkı ağlıyordur. Mançu evdeki televizyonu da götürür. Kendi parasıyla aldığını söyler. Punni’nin televizyonsuz yapmayacağını söyler. Vaishu bunun üzerine Mançu’nun sahip olduğu her şeyi verir.

Vinod ve Mançu giderken Varsha da taksiden iner. Vaishu neler olduğunu anlatır. Varsha ise kendi ile ilgili soruları geçiştirir. Sharvani sinirlenerek Arçu’nun evine gelir. Ona bağırmaya başlar. Varsha sakin olmasını isterken Sharvani senin ve Satish meselenle neden Manav ilgilenmek zorunda deyip çıkışır. Böylece evdekiler Satish ve Varsha arasında problem olduğunu öğrenir.

Varsha da sinirlenip Manav’ı arar. Ona özel meselesini tüm ailesine neden anlattığını sorar. Sharvani istediği için şehir de değiştirelim mi neden bu güvensizlik diye çıkışır.

Bu sefer de sinirlenen Manav olur ve o da soluğu Shavrani’nin yanında alır. Bu zamana kadar sessiz kalan Manav da artık patlar. Seninle ilgili sorumluluğu kabul ederek birçok fedakarlık yaptım. Seni sevmemi bekleme asla sevmeyeceğim diyor. Her zaman Arçu’yu seveceğini söyler. Shavrani sonunda duvara toslar. Sanki ilk defa duyuyormuşçasına şoka girer.

Düğün alayı başlar. Törenler yapılır. Manav ve ailesi karşılanır. Manav her adımda Arçu ile ilgili anılarını yaşar. Komşular bile düğünün ne kadar mutsuz geçtiğini konuşur. Düğün saati geldiğinde ise Shavrani ortalıkta yoktur. Mektup bırakıp kaçmıştır. Manav ve Arçu’nun birbirini sevdiğini aralarına girmek istemediğini söyler. Shavrani’yi aramaya başlayacaklarken Arçu’nun sesi duyulur. Shavrani onu da aramıştır. Savita, Shavrani’nin doğru olanı yaptığını söyler. Peki şimdi ne olacaktır?

Savita Manav’dan Arçu’ya sindur sürmesini ister. Arçu hala Shavrani’nin geleceğini düşünüyordur. Yeter Artık Archana bezdirdin artık gına geldi! Hala daha Manav’a bebeğin ve Shavrani’nin geleceğini düşünmesini istiyor. Ulan Manav kim ki Shavrani’nin geleceğini düşünmek zorunda! Arçu Shavrani’ye Manav’ın kendisini sevdiğini hissettirdiğini düşünüyor. Bunu ona nasıl yapabilmişlerdir vah vahhh. Arçu tüm bunlar yetmezmiş gibi birde Manav’a Shavrani’yi getirmesi için yalvarıyor. Hadi Manav kardeşinin çocuğunun sorumluluğunu almak için böyle davranırken Arçu hangi sıfatla Shavrani için yalvarma aşamasına geçebiliyor. Arçu’nun yaptığının mantığını anlayabilen var mı? Bu çift böyle oldukça ayrılığı sonuna kadar hak etmiyorlar mı sizce?

Manav ve Arçu sonunda tren istasyonunda Shavrani’ye ulaşılır yalvar yakar bir hal olunur. Bir yandan Manav özür diler diğer yanda Arçu… Shavrani ikna edilip eve getirilir. Böylece Arçu sonsuza dek hayatlarından çıkacağını söyler.

Baş Tacım 58.Bölümde aradan 1 sene geçiyor. Arçu trenle eve dönüyor. Trenden inince yağmur başlıyor. Defalarca Manav ile yan yana geliyorlar ama birbirlerini görmüyorlar. Varsha’nın da evde annesine yardım ettiğini görüyoruz. Demek ki Satish ile araları düzelmemiş. Zaten Varsha gibi bir karakter o tokadı affetmezdi.

baş tacım
 


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 58. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 58. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 59. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138