Didem Arslan Yılmaz 14 Ekim Perşembe izle! Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme SHOW TV Canlı İzle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından birine imza atmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz yeni bölümde de seyircilerin karşısına çıkıyor. Vazgeçme'de umut arayanlara çözüm bulmaya çalışan güzel sunucu yine adından söz ettirecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Ekim Perşembe SHOW TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde bulunuyor.

TV 14.10.2021, 14:37 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz 14 Ekim Perşembe izle! Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme SHOW TV Canlı İzle

Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın uzun süren siyaset ağırlıklı progrma sunuculuğunun ardından keskin bir geçiş yaptığı ve bir süredir de oldukça olumlu tepkilerle yürüttüğü Vazgeçme yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Ülke gündemini dahi etkileyen ve her anı merakla seyredilen yayınlara imza atan Yılmaz yine seyircilerinin karşısına çıkacak. Midyeci Emre'nin ölümünden işlediği tüm dosyalara kadar elinden gelenin en iyisini yapacak olan deneyimli isim yine çözüme ulaşmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Ekim 2021 Perşembe SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Elif ve evli sevgilisi Serkan ilk defa stüdyoya geldiler. Birlikte oturmak istemediler. Olay hakkında söylenen ifadeler herkesi şoke etti. Solmaz Çiftçi, 14 yıldır çözülmesini beklediği cinayet iddiasıyla ekranlarda yer almayı sürdürdü. Gizli aşk, kardeşinin sonunu mu getirdi? Solmaz'ın annesi ilk defa canlı yayında bildiklerini anlattı. Çıkan beraat kararı herkesi şoke etmişti. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Ekim 2021 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138